Netvrdíme, že si u nás vybere každý. Našim cílem je, aby každý kdo u nás nakoupí, nelitoval.

hrnky-porcelan

Hrnky

Z kolekce samostatných hrnků jsou velmi oblíbené hrnky Retro, vycházející z tradice českého kubismu ve stylu art deco, nebo hrnky s ruční malbou tří zvířat, které dodáváme v dekorech: Pes, Kočka, Leopard, Kůň, Myš a Krokodýl. Pro zákazníky, kteří touží po opravdu originálním výrobku máme hrnek Mobil. Je to hrnek na kolečkách, plně funkční a přitom pohyblivý. Vyzkoušejte!

Více
 

Soupravy

Z našich kávových a čajových souprav bychom rádi doporučili soupravu Loď pro námořníky, kteří dočasně uvízli ve střední Evropě, nebo soupravu Parník pro ty, co už nestihli jejich sezónu na Mississippi. Souprava Zvíře je tu pro ty, co mají rádi na stole trochu divočiny. Pro milovníky psů máme soupravu Pes a pro příznivce techniky soupravu Ocel.

Více
soupravy-porcelan
 
jidelni-soupravy-porcelan

Jídelní soupravy

Pro domácí použití je též náš jídelní servis Orlando. Moderní a praktický design tohoto setu zaujme zajisté každého, kdo se nespokojí s běžnou produkcí a přitom chce nádobí užívat každý den.

Více
 

Vázy

Kolekce našich váz je funkční dekorace bytu, ve které bude vypadat dobře Vaše kytice, ale uplatní se i samy o sobě co by solitéry.

Více
vazy-porcelan
 
bytove-doplnky-porcelan

Doplňky

Potřebujete drobný dárek? Pak si jistě vyberete z našich drobností. Závěsní ptáčci, slánky, zvonky či baňky na vánoční stromeček jsou vhodným dárkem ke každé příležitosti.

Více
 

Dózy

Dózy jsou schránky na malá tajemství a věřte, že v našich dózách jsou Vaše tajemství opravdu v bezpečí. Hlídací králík zaplaší každého vetřelce!

Více
dozy-porcelan
 
 NAHORU

© 2017 Copyright GOLDFINGER porcelán Česká republika. Všechna práva vyhrazena. Tvorba webu 321 CREATIVE CREW s.r.o. | SEO 321 PARTNEŘI: ceník vizuální styl | podlahové vytápění |