SEO optimalizace 321

seo optimalizace firemního webu (Search Engine Optimization) je způsob, který nám umožňuje vytvářet a programovat internetové stránky takovým způsobem, aby jejich forma zpracování vyhovovala vyhledávajícím robotům full textových vyhledávačů (Google, Seznam). Internetový marketing je současností, ale hlavně budoucností strategického rozvoje firem a společností jelikož Reklammní internetová gentura hraje jednoznačně nejdůležitější roli při získávání nových zákazníků.
 

Grafické studio Praha Brno 321

Grafické studio 321 Creative People je členem Unie grafického designu ČR. Toto profesní sdružení si klade za cíl šířit osvětu, profesionalizovat trh v oblasti komerční grafiky a propagovat grafický design jako důležitou součást našeho života. Pomáháme firmám nejen v procesu budování corporate identity, ale i při tvorbě obchodní tiskovin, prezentačních katalogů, 3D vizualizací a . Děláme vše co souvisí s reklamní a firemní grafikou. Při tvorba loga firmy se soustředíme v první řadě na funkčnost, snadnou použitelnost a výběr čitelné typografie.WWW Webdesign studio Praha Brno 321

Tvorba webových stránek na míru včetně redakčního systému, který Vám ušetří čas a energii. Navrhujeme, optimalizujeme a programujeme firemní www stránky, produktové weby, e-shopy a internetové portály s možností jednoduché správy obsahu. Při tvorbě webových stránek se soustředíme v první řadě na funkčnost, snadnou použitelnost a především výbornou dohledatelnost ve vyhledávačích Seznam a Google. Firemní web od profesionálů.

Tvorba videa a 3D animací

Chcete zaujmout potenciálního zákazníka? Chystáte například virální video a máte nápad ale nevíte jak jej zrealizovat? Tvorba videa od profesionálů je jasná volba. V dnešní neuvěřitelně rychle se rozvíjející době, kdy se téměř každá firma prezentuje na internetu pomocí reklamních videí je nezbytnou součástí každého spotu tzv. intro neboli animace logotypu. Pokud potřebujete animaci logotypu pro vytvoření reklamního spotu, webové stránky nebo televizní reklamy obraťte se na nás.Tvorba animací a 3D produktu pro interní účely.

Tvorba loga BRAINWAVE

Tvorba loga je významnou součástí firemní identity a vyjádřením toho, jak chce firma působit navenek. Logo firmy by mělo být snadno zapamatovatelné, výrazné a kvalitně zpracované. Logo je myšlenka, ve které by se mělo odrazit vše, co chcete předat v prvních dvou vteřinách člověku, na kterého Vaše logo má zapůsobit.

Reklamní agentura a grafické studio BRAINWAVE

Jsme grafické studio a reklamní agentura, která se specializuje na budování firemní identity a podporu prodeje. Vymýšlíme, realizujeme a tvoříme úspěšná firemní loga, reklamní kampaně a snadno dohledatelné webové prezentace. Jsme tým zkušených odborníků, které spojuje společná vášeň pro naši práci, kterou máme rádi. Našimi klienty jsou úspěšní lidé oceňující náš osobní přístup k jejich značce a produktu. Svěřte svoji corporate identity odborníkům na grafiku. Naše služby zahrnují kompletní zpracování reklamních kampaní a firemní grafiky (rozvoj značky, marketingová komunikace, nákup médií, public relations, direct emailing, corporate identity, web design, seo a video marketing). Vyrábíme efektivní a podmanivé reklamní kampaně, která se opírají o koncepční myšlení a pečlivou analýzu trhu.
 

Ostatní

Funkční termoprádlo

Při výrobě funkčního termoprádlo CALMA klademe důraz především na kvalitu materiálů, šití a designu. Také z tohoto důvodu mají veškeré naše materiály i výroba původ v České republice. Naším hlavním cílem je zaměřit se ve spolupráci s profesionály ve svém oboru na jednotlivé segmenty využití funkčního prádla. Ať už jde o různá sportovní odvětví nebo zájmové a pracovní činnosti. V našem sortimentu najdete termoprádlo a speciální edice určené pro motorkáře, hokejisty, rybáře, myslivce, horolezce, běžce a aktivní sportovce.

Návrhy, výroba a komplexní realizace prodejen, obchodů a komerčních prostor

Hlavním zaměřením společnosti CR DESIGN LTD jsou návrhy a realizace prodejen a realizace komerčních interiérů se zaměřením na firemní identitu klienta. Rozšíření působnosti je připravováno a realizováno v oblasti přímého dovozu obchodního zařízení prodejny a systémů od výrobců z Evropy a jejich velkoobchodní distribuce naší společností mezi české a slovenské odběratele.

Vinný sklípek U Hroznu

Náš Vinný sklep se nachází ve známé vinařské obci Čejč, v podoblasti Slovácké. Zdejší jedinečná lokalita sklepů čítá 97 búd, tedy vinných sklípků. Náš sklípek je na vlastním pozemku se sadem a vinicemi, takže je zde dostatek prostoru na nadýchání se svěžího moravského vzduchu. Máme otevřeno celoročně na základě předchozí telefonické nebo emailové rezervace při minimálním počtu alespoň 10-ti osob. V samotné chladivé oáze posedíte ve dvou podlažích s kapacitou až 100 osob. Celoročně pro Vás pořádáme na objednávku posezení a degustace vín s výkladem sklepmistra, firemní akce a teambuildingy, svatební hostiny včetně obřadu, oslavy a další společenské akce.

Trvalá epilace a laserová depilace

Epilace Brno pomocí ošetřující AFT technologie je ideální způsob, jak se natrvalo zbavit ochlupení na kterémkoli místě Vašeho těla. AFT technologie pracuje se světelným paprskem o specifické vlnové délce, jež v sériíchs sychle se opakujících pulsů s nízkou hustotou energie představuje celosvětově nejefektivnější způsob odstraňování chloupků. Paprsek proniká bezbolestně do pokožky a zasahuje pigment chloupku a jeho cibulku. Váček, ve kterém roste např. vlas či chloupek, absorbuje dodanou energii, zahřívá se nad bod tepelné destrukce a je nevratně zničen. Výsledek: trvalá epilace ochlupení bez bolesti a potřeby rekonvalescence.

Sanace a odvlhčení zdiva

Provádíme sanace pomocí montáže dalších izolací na ochranu objektu proti vzlínající vlhkosti v půdorysu objektu (izolace vnější a vnitřní, izolace proti tlakové vodě). Mechanickým a chemickým zaizolováním to nekončí a proto by mělo následovat standardní stavební opatření tj. zkontrolovat provedené svislé izolace, odpady, odvodnění terénu. Po kompletní sanaci navazují další hydroizolační kroky (větrání, vysoušení)a je nutno provést opatření pro snížení účinků soli v ošetřeném zdivu a provedení sanačních omítek nebo po odvlhčení zdiva použít běžné maltové směsi.

Obchodní interiéry

Návrh a realizace obchodního interiéru jsou nedílnou součástí výroby. Tato část následuje po konzultaci s klientem, kdy využíváme našich zkušeností a rádi navrhneme nejlepší realizaci pro dané interiéry. U konzultace nesmí chybět půdorys, na základě kterého vytváříme a dotváříme Vaše představy. U atypové výroby jsme schopni a rádi zpracujeme realizaci prodejny přesně podle představ zákazníka, jakékoliv množství, barevné a materiálové provedení. Pokud náš zákazník představu nemá, rádi mu s čímkoli pomůžeme. Zpracujeme návrhy interiérů včetně zařízení obchodů samotných. Doba výroby je dle náročnosti, 2-6 týdnů. Vlastní výrobní zázemí nám dovoluje okamžitě reagovat na veškeré atypové požadavky klientů.

Vybavenie predajní a obchodov

Vykonávame projekčné a dizajnové návrhy, modelovanie v 3D, výrobu s následnou dodávkou a montážou nábytku, funkčného zariadenia. Zamerujeme sa na rôzne druhy komerčných priestorov ako sú obchody, predajne, kancelárie, výstavné plochy, spoločenská centrá, bary a pod. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám radi poradíme pri voľbe vhodného vybavenia Vašich obchodov.

Pryžové výrobky a antivibrační materiál

Naše společnost byla založena v roce 1993. Předmětem činnosti se od počátku stala výroba pryžových výrobků lisovaných z rozdrcených ojetých pneumatik, která je dodnes naší hlavní náplní. Provozní zařízení prošlo postupným vývojem, kdy jsme z původní, prakticky 100%ní ruční výroby dospěli ke dnešní poloautomatizované výrobě. Počátečný sortiment čítající dva typy výrobků se rozšířil na několik set výrobků včetně mnoha druhů antivibračního materiálu.

Ubytování Tři Studně

Penzion Horácko nabízí ubytování na Vysočině, v malebné obci Tři Studně, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících - to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice. Náš penzion je otevřen letním i zimním období a nabízí ideální podmínky pro aktivní nadšence, ale také např. ubytování během Zlaté Lyže - populárního běžeckého závodu.

Solární trubice a kosmetika

Hlavním zaměřením společnosti Solárium partner je servis a prodej solárií, náhradních dílů, solárních trubic a kosmetiky pro opalování v soláriu. Našim cílem je, aby Vaše solárium spolehlivě fungovalo a Vaši zákazníci odcházeli spokojeni. Nabízíme proto pouze nejkvalitnější výrobky ať už se jde o solární stroje či vysoce kvalitní solární kosmetiku, speciálně určenou k opalování v soláriích. V rámci našich servisních služeb nabízíme opravy solárií i výměnu solárních trubic. V nabídce najdete také jednoduchá domácí solária - solární stroje určené k použití v pohodlí Vašeho domova.

Certifikovaná solární studia

Projekt Solarium OK má několik cílů, jak usnadnit orientaci na trhu Vám všem, kteří hledáte solárium bezpečné pro Vaši pokožku. Naším prvním cílem je představit Vám solární studia, která používají normované solární trubice. Tyto solární trubice podléhají aktuálním zákonným evropským normám. Také přinášíme informace z renomovaných zdrojů o opalování a zdravém životním stylu. Provozovatelům solárií můžeme nabídnout odběr našich prvotřídních trubic do solárií.

 
Advokátní kancelář Praha

Advokátní kancelář Praha

Věříme v odbornost a nasazení v práci, fair přístup a odpovědnost. Váš úspěch v podnikání nám dává drive. Jsme advokátní kanceláří, která dobře rozumí tomu, že za ekonomickým úspěchem…
Firemní intranet

Firemní intranet

Jednoduchý a přehledný online nástroj pro firemní komunikaci, řízení zakázek a správu dokumentů na jednom místě bez nutnosti instalace. Hlavní výhodou firemního intranetu 321 INTRA je schopnost se dokonale přizpůsobit vašim potřebám a pracovnímu workflow. PŘEJÍT NA WEB
Google cloud

Google cloud

Cloud od Google jako technologie, která usnadní vaše podnikání a ochrání vaše data. IT ve firmách chápeme jako službu. Stejně jako nemáte vlastní elektrárnu pro firemní potřeby, s námi nemusíte mít velké IT oddělení. Garantujeme dostupnost 99,9% v měsíci s maximálním možným výpadkem 8 minut. Díky Workspace (G Suite), stihnou zaměstnanci svoji měsíční práci v průměru o dva dny rychleji. Rádi vám to dokážeme. PŘEJÍT NA WEB
Grafické studio

Grafické studio

Jsme grafické studio, který má za sebou více než deset let zkušeností a stovky realizovaných projektů v oblasti firemní identity. Specializujeme se na tvorba loga a sjednocení vizuálního stylu…
Moderní obrazy do interiéru bytu

Moderní obrazy do interiéru bytu

Galerie INDIGES je soukromá prodejní galerie obrazů a soch zaměřená na podporu mladé generace umělců. Stejně jako ateliér a keramická dílna má galerie za cíl propojovat všechny se zájmem o umění. Součástí galerijního provozu je pořádání výtvarných kurzů pro veřejnost a pravidelné vernisáže. PŘEJÍT NA WEB
Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Univers projekt vznikl v roce 1994. Hlavní činností byla projekce a realizace staveb ve státním i soukromém sektoru. V roce 2012 jsme osvěžili celý koncept firmy coby dva noví partneři a specialisté ve svých oborech – Tomáš Valeský a Zdeněk Kočí. Zaměřili jsme se především na koncové zákazníky a rozšířili jsme portfolio služeb o projekci vil, návrhy interiérů rodinných domů a návrhu kompletních interiérů na klíč. PŘEJÍT NA WEB
Plastová okna Brno

Plastová okna Brno

Společnost OKNOSTUDIO s.r.o. se od svého vzniku roku 2007 profiluje jako obchodní a realizační partner dodávek pro plastová okna Brno, dveří, stínící techniky a odborného servisu. Už od počátku svého…
Realitní kancelář Brno

Realitní kancelář Brno

Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě a rozsahu služeb na Moravě. V současnosti máme silnou pozici ve 14 regionech České republiky, konkrétně v okresech Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Blansko, Hodonín, Kroměříž, Prostějov, Přerov, Svitavy, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Zlín a Znojmo. Za dobu svého 19- ti letého působení na realitním trhu jsme dokázali zprostředkovat prodej více než 8000 nemovitostí a více než 1000 pronájmů. WEB PARTNERA
Redakční systém webu v češtině

Redakční systém webu v češtině

Rádi vám upravíme redakční systém vašeho webu na míru. Pokud nemáte čas a energii na tvorbu vlastních webových stránek ze základních šablon, svěřte se do rukou našich odborníků. Budujeme komunitu specialistů, kteří vám pomohou jak s konceptem webu a jeho designem, tak i s technickou částí a poutavým obsahem. PŘEJÍT NA WEB
Tvorba loga

Tvorba loga

Tvorba loga začíná podrobnou analýzou a končí finálním předáním kompletní dokumentace včetně všech výstupních formátů pro snadnou práci s logem. Deset let zkušeností v oboru a desítky…
Výroba polystyrenu

Výroba polystyrenu

V roce 1992 založil Josef Dvořák firmu Josef Dvořák-IZOPOL se sídlem v Dolní Poustevně. Od počátku byl výrobní program zaměřen na výrobu základního sortimentu izolačních materiálů z EPS (desky a přířezy). Produkty jsou našim zákazníkům nabízeny jako celek, s komplexním řešením ochrany finálního výrobku při jeho manipulaci a dopravě na místo určení. V oblasti výroby polypropylenu a polystyrenu a obalových tvarovek z EPS a EPP jsme jedním z nejvýznamnějších výrobců v České republice. Našimi odběrateli jsou renomované…
Grafické studio

Grafické studio

Jsme grafické studio, který má za sebou více než deset let zkušeností a stovky realizovaných projektů v oblasti firemní identity. Specializujeme se na tvorba loga a sjednocení vizuálního stylu (corporate identity). K tomu patří kompletní zpracování firemních tiskovin a obalů. Od roku 2014 jsme členové Unie grafického designu ČR PŘEJÍT NA WEB
 
 NAHORU